Maandag 10 Ooktober 2022 om 15 u
Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten, textiel & tapijten
Maandag 10 oktober om 15 u
Vrijdag 7 oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 8 oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 9 oktober van 10 u tot 18 u
99
Tapijt
KAUKASUS, 19E EEUW
Tapijt
Twee rijen van tien medaillons met sterren, crème rand met geometrisch patroon
Expert: Aymeric de Villelume
restauratie, voering H : 231 cm B : 119 cm
200 €