Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten, textiel & tapijten
Maandag 10 Ooktober 2022 om 15 u

Maandag 10 oktober om 15 u

Vrijdag 7 oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 8 oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 9 oktober van 10 u tot 18 u

52

Allegorische muurfontein, waarschijnlijk uit de handel van Marseille met China

MARSEILLE, 18E EEUW

van polychroom geëmailleerd aardewerk, bestaande uit een reservoir met deksel, een houder en een bak. Versierd in de ronde met een zondigende putto en twee tritons die een rivierkreeft doden. In geschilderde decoratie, scènes van Chinese mensen die borden draaien, toneel spelen, muziek maken of dansen. Een jager en een koopman in het middengedeelte. Op de console, een levendig uitzicht op de stad.
Kleine chips, restauraties op de wastafel, de kraan ontbreekt H: 69 cm (exclusief wastafel) Wastafel B: 43 cm.

1900 €