Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten, textiel & tapijten
Maandag 10 Ooktober 2022 om 15 u

Maandag 10 oktober om 15 u

Vrijdag 7 oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 8 oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 9 oktober van 10 u tot 18 u

18

Plaquette

SPANJE, BEGIN 17E EEUW
Plaquette

in verguld brons dat de heilige Aciscola en zijn zuster de heilige Victorie van Cordoba voorstelt. Staand houden ze elk de martelaarspalm vast, het zwaard waarmee de heilige Aciscles werd onthoofd ligt op de grond; gegoten lijst met een rand.

Referentie:
I. Weber, Deutsche, Niederlandische und Französische Renaissanceplaketten 1500-1650, München, 1975, pl. 296, p. 410, nr. 1041, 3.

Expert: Kabinet Fligny
zeldzaam, lichte slijtage aan de vergulding H: 10,4 cm zonder de ram B: 7,4 cm

340 €