Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten, textiel & tapijten
Maandag 10 Ooktober 2022 om 15 u

Maandag 10 oktober om 15 u

Vrijdag 7 oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 8 oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 9 oktober van 10 u tot 18 u

146

Icoon

RUSLAND, 19E EEUW
Icoon

Tempera op hout op goudgrond met inleg van een bronzen kruis in het midden en een geëmailleerd bronzen drieluik onderaan.
Aan weerszijden van de Kruisiging, links Maria van Cleophas, Maria Magdalena en de Maagd Maria, rechts Johannes, Longin en een andere heilige.
Drieluik, in bustes, Christus omlijst door de Maagd en Johannes de Doper.

Herkomst: Verzameling van een Belgische diplomaat die in de jaren 1960 in Centraal-Europa was gestationeerd.

Expert : Kabinet Fligny
Barsten, kleine gebreken en slijtage H : 58,9 cm B : 41,2 cm

500 €