Resultaten : Juwelen en horloges
Maandag 19 september om 18 u
Vrijdag 16 september van 10 u tot 18 u
Zaterdag 17 september van 10 u tot 18 u
Zondag 18 september van 10 u tot 18 u - Autovrije dag in Brussel
Set van vier zakhorloges
Lot van vier zakhorloges
Inclusief :
A) Utila Chronometer
Witte geëmailleerde wijzerplaat, gesigneerd Utila, Chronometer", rode Arabische cijfers, zwarte Arabische cijfers, spoorbaan, peervormige wijzers, kleine seconden op 6 uur.
Oréum etui met decoratief guilloché aan beide kanten. Binnenkast gesigneerd "Chronometer, Utila, Ancre, Spiraal Breguet, dubbele plaat, gecompenseerde balans, 15 jewels, antimagnetisch".
Mechanisch handgeklokt uurwerk, gesigneerd "Utila".
Krassen en chips op de wijzerplaat.
Diameter: 52mm
B) zakhorloge van Th. Whitt
Witte geëmailleerde wijzerplaat, gesigneerd "Th. Whitt, London", zwarte Romeinse cijfers, wijzer datum met zwarte Arabische cijfers, gouden wijzers.
Mechanisch uurwerk met sleutelopwinding.
Vertoont aanzienlijke deuken en krassen. Glas ontbreekt.
Diameter: 56mm
C) Roskopf zakhorloge
Gele wijzerplaat, gesigneerd "Roskopf, patent, Swiss made, antimagnetic", rode Arabische cijfers, gele Arabische cijfers, kleine seconden op 6 uur, kathedraalwijzers.
Mechanisch handgeklonken uurwerk, gesigneerd "Roskopf".
De koffer heeft krassen van het gebruik. Binnenkant rug ondertekend "Grand Prix Paris 1904, Roskopf patent, 4 gouden medailles".
Diameter: 53mm
D) zakhorloge van J. G. Graves
Witte geëmailleerde wijzerplaat, gesigneerd "The Express English Lever, J. G. Graves, Sheffield", zwarte Romeinse cijfers, spoorweg, peervormige wijzers en kleine seconden op 6 uur.
Mechanisch uurwerk met sleutelopwinding. De koffer heeft krassen en gebruikssporen.
Diameter: 53mm
Diameter: 52mm
B) zakhorloge van Th. Whitt
Diameter: 56mm
C) Roskopf zakhorloge
Diameter: 53mm
Diameter: 53mm