Resultaten : Juwelen en horloges
Maandag 19 september 2022 om 18 u

Maandag 19 september om 18 u

Vrijdag 16 september van 10 u tot 18 u
Zaterdag 17 september van 10 u tot 18 u
Zondag 18 september van 10 u tot 18 u - Autovrije dag in Brussel

389

LONGINES

LONGINES
Lot van drie 18k en 14k dameshorloges

- Een mechanisch dameshorloge, 2 cm in diameter. Champagnekleurige wijzerplaat, gebogen glas, spoorbaan, uurmarkeringen in zwarte Arabische cijfers, geblauwde en moderne wijzers, geelgouden kast 18 Karaatn, manuele opwinding.
Zwart gevlochten en gecoate armband, sluiting en speld van verguld metaal.
Mechanisme niet geverifieerd
Merktekens op de kast: C750, 18K
Totale lengte: 18 cm.
Gewicht: 14,5 gr.

- Een rechthoekig mechanisch dameshorloge. Witte wijzerplaat, Zwitserse aanduiding, andere aanduidingen gewist, gekrast en beschadigd kamerglas, gestileerde spoorweg, uurmarkeringen: 12,3,6 en 9 in vergulde Arabische cijfers, de andere uren worden aangeduid door vergulde en gelijmde streepjes, vergulde dauphine wijzers, geelgouden kast 14 Karaat, handmatige opwinding.
Armband in geelgoud 14 Karaat in maaswerk van rijstkorrels, sluiting met clip.
Mechanisme niet gecontroleerd.
Afmetingen koffer: 2x 1,5 cm.
Stempels op kast: B, 0585 14K, onleesbaar
Merktekens op armband: 585, Italië
Totale lengte: 18 cm.
Gewicht: 31,9 gr.

- Een vierkant Longines dameshorloge met afgeschuinde randen. Witte wijzerplaat, aanduidingen : Longines en Swiss in zwart, gebogen glas, de uren: 12, 3, 6 en 9 worden voorgesteld door gouden staafjes in de vorm van ruitjes, de andere uren worden aangegeven door gouden noppen die vastzitten en gouden wijzers, kast in geelgoud 14 Karaatn, manuele opwinding versierd met het logo Longines.
Dubbele armband van zwart koord, gevlochten en gecoat, goudkleurige metalen clipsluiting.
Mechanisme niet geverifieerd.
Wijzerplaat die schoongemaakt moet worden.
Afmetingen van het doosje: 1,5x 1,5 cm.
Keurmerken op kast: 14K, Goud, D&A
Merktekens op armband: DEM USA, AT2131454, GEMEX
Totale lengte: 18 cm.
Gewicht : 10,2 gr.
Gewicht: 56,8 g brutogewicht.

760 €