Resultaten : Juwelen en horloges
Maandag 19 september 2022 om 18 u

Maandag 19 september om 18 u

Vrijdag 16 september van 10 u tot 18 u
Zaterdag 17 september van 10 u tot 18 u
Zondag 18 september van 10 u tot 18 u - Autovrije dag in Brussel

345

Set van vier armbanden en een broche

Lot van vier armbanden en een broche

- Een zilveren armband 800 duizendste, oosterse stijl, samengesteld uit zes elementen filigrein en bezet met een turkooizen parel verbonden door ringen.
Druk op de sluiting.
Gewicht : 8,6 gr.
Hoogte : 1 cm.
Lengte: 18 cm.
Gemerkt: EB 800
- Een modernistische armband van zilver 925 duizendsten, versierd met drie paarse stenen.
Gewicht: 11,6 gr.
Hoogte: 0,5 cm.
Lengte: 18 cm.
Gemerkt : 925
- Een armband bestaande uit acht rijen onregelmatige parels in granaat en een tweekleurige sluiting van metaal.
Gewicht : 29,1 gr.
Hoogte : 2,5 cm.
Lengte: 18 cm.
Gemarkeerd : geen
- Een armband bestaande uit twee rijen bamboekralen in roze kwarts en een zilveren sluiting, fijn bewerkt
Gewicht : 39,7 gr.
Hoogte : 2 cm.
Lengte: 20 cm.
Gemerkt : zilver
- Een broche van verguld metaal, versierd met rode stenen.
Gewicht : 34,1 gr.
Hoogte : 4,5 cm.
Breedte: 3,5 cm.
Gemerkt: Patent N°177.9
Gewicht : 123,6 g brutogewicht.

80 €