Maandag 13 juni 2022 om 15 u
Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 13 juni om 15 u
Vrijdag 10 juni van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 juni van 10 u tot 18 u
Zondag 12 juni van 10 u tot 18 u
46
Heilige Monnik
SPAANSE KOLONIEEN IN ZUID-AMERIKA, 18E EEUW
Heilige Monnik
gesneden en gepolychromeerd hout, glazen ogen
Op een vergulde houten console
Expert: Kabinet Fligny
(ongelukjes en ontbrekende onderdelen waaronder de handen) H : 28 cm