Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 13 juni 2022 om 15 u

Maandag 13 juni om 15 u

Vrijdag 10 juni van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 juni van 10 u tot 18 u
Zondag 12 juni van 10 u tot 18 u

113

Tafel kapper

19E EEUWS WERK
Tafel kapper

in ebbenhoutfineer en met been ingelegd, opening aan de voorkant met drie laden, kantelbare spiegel. Versierd met krullen, geometrische motieven en silhouetten, waaronder fôhonden, tritons en duivelskoppen
H: 51 cm B: 51 cm D: 27 cm

650 €