Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 13 juni 2022 om 15 u

Maandag 13 juni om 15 u

Vrijdag 10 juni van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 juni van 10 u tot 18 u
Zondag 12 juni van 10 u tot 18 u

1

Maagd en kind

CHAMPAGNE, TWEEDE HELFT VAN DE 15E EEUW
Maagd en kind

in kalksteen gebeeldhouwd in de ronde met resten van polychromie. Staand en wiebelend draagt zij het Kind op haar linkerarm; haar hoofd is gekroond met een hoge gebloemde kroon; mooi gezicht met jeugdige trekken met amandelvormige ogen, rechte neus, vlezige onderlip en kleine zware kin; zij is gekleed met een hemd, een jurk met een ronde halslijn en een mantel die naar voren komt met volumineuze en hoekige plooien

Expert : Kabinet Fligny
(ongelukken en ontbrekende delen waaronder het hoofd van het Kind, restauraties) H : 70 cm B : 27 cm

4000 €