VERKOOPSDAG Maandag 13 juni om 15 u KUNSTVEILINGEN Haynault Stallestraat 9 1180 Ukkel info@haynault.be Telefoon +32 2 842 42 43
PREVIEW Stallestraat 9 1180 Ukkel Vrijdag 10 juni van 10 u tot 18 u Zaterdag 11 juni van 10 u tot 18 u Zondag 12 juni van 10 u tot 18 u
CONTACTEER ONS Bertrand Leleu: bl@haynault.be Rodolphe de Maleingreau : rdm@haynault.be
ADMINISTRATIE & BIEDINGEN info@haynault.be
Koperscommissie:
25% incl. BTW.
DROUOT LIVE + 2%
INVALUABLE LIVE + 3%
CHAMPAGNE, TWEEDE HELFT VAN DE 15E EEUW Maagd en kind in kalksteen gebeeldhouwd in de ronde met resten van polychromie. Staand en wiebelend draagt zij het Kind op haar linkerarm; haar hoofd is gekroond met een hoge gebloemde kroon; mooi gezicht met jeugdige trekken met amandelvormige ogen, rechte n(...)
FLORENCE, EERSTE HELFT VAN DE 17E EEUW Toegeschreven aan Giovanni Francesco SUSINI (circa 1585 - 1653) Passerend paard, naar Giambologna (1529 - 1608) Bronzen sculptuur met een goudbruine patina, zwart gelakte houten voet. Bibliografie : Alexis KUGEL, Les bronzes du prince de Liechtenstein. Meest(...)
MEXICO, CIRCA 1600 Zeldzaam klein doosje van schildpad, gegraveerd met bloemenranken scharnieren en gebladerde hoeken, hasp slot, verguld bronzen opengewerkte bolpoten. H.11,4 cm - B.13,9 cm - D.9,5 cm Expert: Kabinet Fligny Kleine vervormingen
VLAAMSE SCHOOL VAN DE 17E EEUW Portret van een man in harnas voor een slagveld Canvas Expert : Kabinet Turquin Oude restauraties, ontbrekende onderdelen en slijtage H : 127,5 cm B : 96 cm
VLAAMSE SCHOOL VAN DE 17E EEUW entourage van Louis de CAULLERY De triomf van Bacchus en Ariadne Paar eikenhouten panelen, drie planken, versterkt (op de achterzijde merkteken van de handen van Antwerpen) Expert : Kabinet Turquin Ongelukken, ontbrekende onderdelen, scheuren en restauraties H : 44,5(...)
17E EEUWS WERK Paar verguld messing kandelaars van verguld messing, met een viervoetige voet op een vierkante standaard H : 29 cm
VLAAMS WERK VAN DE 17E EEUW Een paar bronzen chenets met zeepaarden en leeuwenkoppen in brons met goudbruin patina, met hun ijzers. Herkomst: Kasteel van Jemeppe, provincie Luxemburg H: 57 cm B: 52 cm
LAAT 17E EEUWS SPAANS WERK Paar kolommen met gegroefde schacht en Corinthisch kapiteel aan één zijde, houtsnijwerk en verguld hout talrijke beschadigingen, ongevallen en restauraties H: 119 cm
Jean LEPAUTRE (1618 - 1682) Philomela en Procne tonen het hoofd van Itys aan Tereus kopergravure door Le Blond ingelijst H: 22 cm B: 32 cm
SPAANSE KOLONIES IN ZUID-AMERIKA, EIND 17E EEUW Heilige figuur in gebed in gesneden, gepolychromeerd en verguld hout, glazen ogen. Op een vergulde houten console Expert : Kabinet Fligny (lichte ongelukjes) H : 30 cm
SPAANSE KOLONIEEN IN ZUID-AMERIKA, 17E EEUW Maagd en kind Gesneden, gepolychromeerd en verguld hout. Expert : Kabinet Fligny (enkele ongelukjes en ontbrekende delen, polychromie van de teint) H : 53,5 cm
SPAANSE KOLONIEEN IN ZUID-AMERIKA, 17E EEUW Houtsnijwerk en polychromering aan drie zijden die een gemartelde heilige voorstelt, omringd door twee engelen. Expert : kabinet Fligny (Enkele gebreken) H : 39 cm B : 21 cm
SPAANSE KOLONIEEN IN ZUID-AMERIKA, EERSTE HELFT 18E EEUW Knielende engel gesneden, verguld en gepolychromeerd hout Expert : kabinet Fligny (Enkele ongelukjes en ontbrekende onderdelen) H : 67 cm
MOSANWERK, 16E, 17E EN 19E EEUW Crucifix-Reliquarium van ebbenhout en gezwart hout met twaalf fylacterieën, twee aan de zijkanten met miniaturen beschilderd en verrijkt met goud, één in het midden beschermend een Maagd met Kind in polychroom hout, en tien relikwieën voorgesteld achter bergkristalle(...)
NEDERLAND, 18E EEUW Bijzettafel in houtsnijwerk van gelakt hout, fineer en marqueterie, versierd met verguld bronzen muquins en koppen tussen verguld bronzen krullen. De voorkant opent met een trekstang en een lade. Klauwvoet. Ongeluk, scheuren, ontbrekende onderdelen H: 65 cm B: 36 cm Diepte: 37 (...)
18E EEUWS WERK Belangrijk paar cherubijnen in houtsnijwerk, stucwerk en verguld hout restauraties H : 95 cm B : 87 cm
18E EEUW Chatelaine van pompon en verguld metaal, versierd met twee geschilderde medaillons met vergezichten op kastelen op het water, boten en personages
HÖCHST (HOECHST), 18E EEUW Thee- en koffieservies Porseleinen thee- en koffieservies met polychroom geëmailleerde bloemendecoratie op een witte achtergrond, bestaande uit een koffiepot, een zelfbedieningskoffiepot, een theepot, een gedekte suikerpot, een roompot, zestien kopjes en zeventien schotel(...)
HOCHST, WALLENDORF, FRANKENTHAL... Verzameling van negentien onderwerpen in polychroom geëmailleerd porselein, verschillende merken en onderwerpen H: 12 cm ongeveer.
FRANSE SCHOOL VAN DE ACHTTIENDE EEUW Volgen van Jean Honoré Fragonard Bij de fontein; Herderin en haar kudde Paar panelen Expert : Kabinet Turquin H : 31 cm B : 45,5 cm
18E EEUWS LUIKS WERK Kast in marqueterie van verschillende houtsoorten en zwart gebeitst hout, met taps toelopende poten en X-vormige schoren, opening met dertien laden, een deur en een geheim vak. Kleine ontbrekende delen H : 120 cm B : 118 cm Diepte : 73 cm
18E EEUWS DUITS WERK Relikwie stoup in verguld hout en karmozijn fluweel, met tien reliekhouders met zilveren ringen, een zilveren kruisbeeld en een zilveren stoup, Duitse 18e eeuwse merken (19e eeuwse assemblage) een gebroken glas H: 30 cm B: 23 cm
ACHTTIENDE EEUWSE SCHOOL De kerk van Saint Denis in Luik olieverf op paneel ingelijst H: 23 cm B: 29,5 cm
LUIK, 18E EEUW Lot bestaande uit een olie- en azijnstel en een karaf van geblazen glas met gegraveerde versiering en gouden accenten op de flessen
LUIK, 18E EEUW Set van vijf Mosan glazen in glas met filigraan pootje een kleine chip onder een basis H: 18,5 cm
DUITSLAND, 18E EEUW Bedekte pokal geslepen glas en gegraveerd met een pastorale scène van een herderin en haar kudde kleine chip aan de rand van de hals H: 30 cm
NEDERLAND, 18E EEUW Bedekte pokal met het wapenschild van de zeven Verenigde Provincies glas, met een balusterpoot met twee knoppen, beker fijn gegraveerd met de zeven wapenschilden op een boom met een leeuw op de top H : 30,5 cm
LUIK, XVIIIE Set van vijf Mosan glazen in glas met filigraan jampotten microchips op de sokkels H: 17 cm
LUIK, XVIIIE Set van drie Mosan glazen in glas met filigraan pootje microchips op de rand van één glas H: 14,5 cm
LUIK, XVIIIE Suite van drie Mosan glazen + een andere in glas met filigraan pootje H : 17 cm
DELFT, 18E EEUW Vaas met Chinese decoratie in wit-blauw aardewerk met een zeshoekige doorsnede kleine chips op de basis H: 30 cm D: 23 cm
DELFT, 18E EEUW Kruik met aap in wit en blauw aardewerk klein gebrek aan glazuur, gebrek aan deksel H: 16,5 cm
DELFT, 18E EEUW Kan, vaas en bord polychroom geglazuurd aardewerk stel, signatuur onder de voet op de vaas en het bord chips H: 22,5 cm (kruik) D: 22 cm bord.
DELFT, 18E EEUW Twee koeien. in polychroom aardewerk, merk onder de voet H : 6 cm B : 8,5 cm Diepte : 3,5 cm
SPAANSE KOLONIEEN IN ZUID-AMERIKA, 18E EEUW Paneel versierd met een cherubijnenkop en gebladerte gesneden, gepolychromeerd en verguld hout Expert : Kabinet Fligny H : 45 cm
SPAANSE KOLONIEEN IN ZUID-AMERIKA, 18E EEUW Heilige Monnik gesneden en gepolychromeerd hout, glazen ogen Op een vergulde houten console Expert: Kabinet Fligny (ongelukjes en ontbrekende onderdelen waaronder de handen) H : 28 cm
Religieuze partij bestaande uit twee canivets, een aquarel (18e eeuw), twee reliekschrijnhangers, een bronzen Caravacakruis (18e eeuw) en een zilveren filigrein reliekschrijnhanger (leeg)
FRANKRIJK, 18E EEUW Pollepel in zilver, gefileerde versiering en gefigureerd handvat. Goudsmid merk Jean Loison, kreeg meester in Rennes in 1744 L : 36 cm Gewicht : 295 g
ATH, 18E EEUW Een paar zilveren fakkels in zilver, met gedraaide schacht. Gemeente keurmerk, datum 68 onder kroon en zilversmid merk eenhoornkop. Latere zilveren bobèches H : 25 cm Gewicht : 560 g
IN DE 18E EEUWSE SMAAK Paar gedraaide toortsen in zilver, keurmerk HO onder kroon, 69 en onleesbaar keurmerk ontbreekt de bobêches H : 26 cm Gewicht : 981 g
18E EEUW Paar fakkels met gegraveerde versiering zilver, hallmarked S gekroond en andere onleesbaar ontbreekt de bobêches H : 23 cm Gewicht : 780 g
Paar barok stijl fakkels in zilver, niet gestempeld H : 40 cm Gewicht : 718 g
S'GRAVENHAGE, LAAT 18E EEUW Klein vierkant presenteerblad in zilver met rocaille versiering, hallmarks onder de voet B : 24 cm Diepte : 24 cm Gewicht : 446 g
ACHTTIENDE EEUWSE SCHOOL Portret van een man olieverf op doek scheur H: 73 cm B: 58 cm
Johann Heinrich Wilhelm TISCHBEIN (1751 - 1829), toegeschreven aan Portret van een man olieverf op doek, ingelijst ingelijst H: 65.5 cm B: 55.5 cm
ACHTTIENDE EEUWSE SCHOOL Vermoedelijk portret van Jeanne de Spontin, provoost van het kapittel van Nijvel olieverf op doek. Wapenschild van de families Beaufort - Spontin en de Garve in de linkerbovenhoek. Op de achterzijde, etiket van de verkoop van de nalatenschap van de Chevalier de Melotte de (...)
18E EEUW Een Louis XV in marqueterie uitgevoerde commode met laden met marqueterie en rijke versieringen van verguld brons, opening met drie laden op twee rijen, blad van Aleppo marmer Kleine inlegwerk chips H : 84 cm B : 115 cm Diepte : 55 cm
18E EEUW Klein Louis XV ladenkastje in marqueterie en verguld brons ornament opening met twee laden en een grijs geaderd rood marmeren blad H : 84 cm B : 69 cm D : 43 cm
LOUIS XV STIJL WERK Plat bureau met marqueterie en vergulde bronzen versieringen, bovenblad bekleed met groen marokijn, opening met drie laden in het midden H : 76 cm B : 136 cm D : 70 cm
LOUIS XV STIJL WERK Console met lade in eikenhout met rijke bloemen- en vogelmotieven, rood, wit en grijs geaderd marmeren blad H : 79 cm B : 101 cm Diepte : 40 cm
ROEMEENSE SCHOOL, 18E/19E EEUW Kroning van de Maagd Olieverf op doek Expert : Kabinet Fligny (lichte slijtage) H: 44,3 cm B: 36 cm
LAAT 18E EEUWS WERK Decoratief element met een paar vogels, pijlkoker en fakkel in gebeeldhouwd en verguld hout H : 30 cm B : 40 cm Diepte : 13 cm
ITALIAANS WERK Belangrijke console en spiegel in rococostijl gesneden en verguld hout, met rijke opengewerkte versiering, wit onyx marmeren blad en spiegel kleine ongelukjes en restauraties H: 310 cm
Hendrik MEIJER (ca.1737 - 1793) Koeien melken aquarel ingelijst, kreukels, foxing H: 37.5 cm B: 47.5 cm
Hendrik MEIJER (ca.1737 - 1793) Pastoraal aquarel, gesigneerd rechtsonder ingelijst, vervaagd, een scheur rechtsboven H: 37.5 cm B: 47.5 cm
TOURNAI, 19E EEUW Grote partij van 297 serveer stukken waaronder 229 borden (145 eikels, 37 semis de flurettes, 8 recht denken, 4 met ring, 6 met rups, 2 met vlieg, 27 guirlande versiering), 4 terrines (rozemarijn, ronda, eikelversiering... ), 1 sauskom (ringdecor), 5 manden (2 ringdecor, 1 eikelde(...)
LOUIS XVI STIJL WERK Paar fauteuils met platte rugleuning in gepatineerd hout en roze gestreepte stof H : 97 cm B : 62 cm Diepte : 48 cm
LAAT 18E EEUWS WERK Kleine Louis XVI bouillotte tafel in mahonie, mahonie fineer, verguld messing en wit marmeren blad, opening in de taille met twee laden en twee trekkers slijtage H: 74 cm D: 60 cm
ASIER PERRICA in Parijs Barometer - thermometer uit de Louis XVI periode in houtsnijwerk, verguld en zwart gelakt, gesigneerd op de wijzerplaat Assier Perrica Ingenieur du Roi Paris. Missen en restauraties H: 90 cm B: 38 cm
19E EEUWS WERK Louis XVI stijl vuurbar in brons met vergulde patina, gemerkt R op de rug H : 45 cm B : 130 cm
LOUIS XVI STIJL WERK Bergère in grijs gepatineerd hout en bedekt met grijsgroene damastzijde H : 90 cm B : 75 cm Diepte : 75 cm
LOUIS XVI STIJL WERK Chiffonnier in marqueterie met zes laden, ornamenten en sleutelgaten in verguld brons, bovenste plank in Aleppo breccia marmer H : 135 cm B : 63 cm Diepte : 32 cm
18E EEUW Lodewijk XVI ladenkast in marqueterie, met drie laden, vergulde gecanneleerde stijlen, grijs marmeren blad Kleine beschadigingen en restauraties H : 85 cm B : 107 cm Diepte : 51 cm
LOUIS XVI STIJL WERK Paar medaillon fauteuils in verguld hout en bekleed met nieuwe stof met polychrome motieven op een crèmekleurige achtergrond H : 89 cm B : 57 cm Diepte : 50 cm
WAARSCHIJNLIJK ITALIAANS WERK Vogelbad' bekken van gebeeldhouwd marmer, het bekken in de vorm van een schelp, de voet met een achthoekige, uitlopende doorsnede H: 108 cm D: 56 cm
VROEG 19E EEUWS WERK IN DE STIJL VAN JEAN JOSEPH CHAPUIS Domme ober met twee ronde bakjes van grijs marmer en opengewerkte verguld messing galerij, geometrische inlegwerk versiering op de voet en verguld messing biezen. Op wielen, kantelbare trays Slijtage H: 103 cm met bovenste plank D: 97 cm
VROEG 19E EEUWS WERK Een mid-Empire tafel ronde vorm, mahonie en marqueterie, vuurverguld ornament, basis afgewerkt met gebeeldhouwde vergulde ramskoppen en beige Jura marmeren blad met rand H: 75 cm D: 120 cm
Remacle Joseph LAURENTY (1766 - 1834) Scènes met vee paar aquarellen, één gesigneerd ingelijst H: 37 cm B: 43 cm
PERU, CUZCO SCHOOL, 19E EEUW Sint Jakobus (?) Olieverf op doek Ingelijst Expert : Kabinet Fligny (ongeval en snede aan de onderkant) H: 60,7 cm B: 51,3 cm
WERK IN GUSTAVISCHE STIJL Klein ladenkastje in mahonie, opening met drie laden, vergulde metalen handvaten scheuren aan de bovenkant H: 80 cm B: 83 cm Diepte: 47 cm
Kleine mandvormige fauteuil in gebeeldhouwd natuurlijk hout en bekleed met roze, rood en mauve gestreept fluweel op een witte achtergrond H: 60,5 cm B: 85,5 cm D: 37 cm
19E EEUWS WERK Klein lot waaronder een zilveren hanger, een pillendoosje met een amethist intaglio, een zilveren naaldenkoker en twee kleine zoutvaatjes (één blauw glas ontbreekt)
ROEMENIË, NICULA REGIO, EERSTE HELFT VAN DE 19E EEUW Schilderij onder glas voorstellende Sint Nicolaas Voorgevormd houten frame Totale hoogte 47,5 cm - Totale lengte 41,7 cm Expert : Kabinet Fligny
Charles OUDIN, Palais Royal 52 (Frankrijk) Officiersklok in verguld brons, fijn gebeiteld met een rijk gestileerde florale versiering, geslepen glas, wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers gesigneerd Charles Oudin Palais Royal 52, in zijn lederen en verguld messing kast ontbrekende sle(...)
WERK UIT HET MIDDEN VAN DE 19E EEUW Boekenkast met uitzicht op de haven van Brest in strooien marqueterie, het deksel onthult een spiegel, een verwijderbaar niveau met vier vakken versierd met landschappen, bloemen, vogels en twee naaldkussens, op het lagere niveau, twee vakken versierd met muzieki(...)
19E EEUWS WERK Collectie van 56 kleine taartvormen in koper l : gemiddeld 10 cm Diepte : 6,5 cm
19E EEUWS WERK Biedermeier ladenkast in zwart gelakt hout en blokjes marqueterie, openend door drie laden met vergulde metalen handvaten, rood marmeren blad met witte aders H : 82 cm Diepte : 60 cm
Rebecca EMES & Edward BARNARD, Londen Kom op een ballenstandaard in zilver en verguld, met lauriertak handvaten. Goudsmidstempels, garantie en datum 1818 H : 11 cm B : 21 cm D : 11 cm Gewicht : 323 g
BELGIË, 19E EEUW Tien grote lepels en elf grote vorken in zilver, gegraveerd Bne W. Antwerps titel- en waarborgmerk, zilversmid M twee puntjes in een zeshoek Gewicht : 1655 g
19E - 20E EEUW Sterk zilver lot inclusief servetringen, bestek, mandje, sigarettendoosje, doosjes etc... Gewicht : 1822 g bruto.
FRANKRIJK, 19E EEUW Set van 3 opscheplepels en een kleine lepel in zilver, stempels Michelangelo, Ceres, Mercuriuskoppen Gewicht : 207 g bruto gewicht.
WOLFERS, DELHEID, LEYSEN, DENEMARKEN, FRANKRIJK, GROOT-BRITTANNIË Set van zilveren en vermeil bestek bestaande uit 53 bestekdelen, 9 serveerbladen, 6 schalen, een servetring, een stop, twee dienbladen Gewicht : 3590 g
19E EEUWS WERK Groot paar zuilvormige kandelaars in verguld brons met fijn geciseleerde versiering H : 37,5 cm
NA DE ANTIEKE Diana van Gabies bronzen sculptuur met zwart patina, gestempeld door de oprichter Compagnie Anonyme des Bronzes de Bruxelles H : 37,5 cm
VROEG 19E EEUWS WERK Serie van zesentwintig Venetiaanse glazen in gedraaid kristal op een balusterpoot H : 14,5 cm
SPAANS WERK UIT DE 19E EEUW Bargueño van gezwart hout en met been ingelegd snijwerk, met tien laden en een deur, met architectonische en florale versiering. Een op maat gemaakte plexiglas console is bijgevoegd. H : 45 cm B : 80 cm Diepte : 31 cm
19E EEUWS WERK Tafel kapper in ebbenhoutfineer en met been ingelegd, opening aan de voorkant met drie laden, kantelbare spiegel. Versierd met krullen, geometrische motieven en silhouetten, waaronder fôhonden, tritons en duivelskoppen H: 51 cm B: 51 cm D: 27 cm
KOREAANS WERK, 19E EEUW, JOSEON DYNASTIE Een ceremonieel zadel van natuurlijk houtsnijwerk, geheel omgeven door een damastijzeren ornament, pommel en cantle afgezet met shagreen Slijtage H: 25 cm B: 32 cm L: 45 cm
19E EEUWS WERK Fonteinelement met een buste van een sater in brons met bruin patina H : 22 cm
19E EEUWS WERK Belangrijke klok met Griekse vechter in brons met vergulde patina en fijn gebeitelde versiering mist een voet aan de achterkant H : 55 cm B : 45 cm Diepte : 20 cm
Cornelis SPRINGER (1817 - 1891) attribué à Anvers vue de Sainte Anne (Vue d'Anvers depuis la tête flamande avec la cathédrale Notre-Dame) Aquarelle sur papier, signée en bas-à-gauche. Au dos, esquisse au crayon avec annotation "Antwerpen vanaf Sint Anneken / te ziens". H : 39,5 cm l : 55 cm .
Cornelis SPRINGER (1817 - 1891) toegeschreven aan Gezicht op de Oude God bij Antwerpen (Mortsel) potlood en aquarel op papier, linksonder gesigneerd. ingelijst H: 39,5 cm B: 54,5 cm
SAXONY, 19E EEUW Drie putti, een muzikant en een zangeres in polychroom geëmailleerd porselein ongevallen en restauraties H: 12,5 cm
LIMOGES Een paar geëmailleerde porseleinen van geëmailleerd porselein, de ene met een herderin en haar kudde en de andere met een herder en zijn kudde. Wit en gouden bloemvormige basis. Gestempeld onder de basis H : 29,5 cm
HARDY & WOLFERS Frères, Luik Doos die de Boverie vertegenwoordigt in wortelmarqueterie, op het deksel versierd met een geschilderde decoratie met de titel "Stuw, smederij en molen aan de Ourthe in 1850, huidige plaats van de Natalisbrug". draagt een plaquette van de fabriek kleine leemtes in de ver(...)
BOHEME, 19E EEUW Paar karaffen en hun stoppen in geslepen kristal, transparant en rood met gegraveerde versiering van symbolen van kunst, natuur, jacht, architectuur, marine, muziek enz... Handtekeningen met monogram onder de voet van elke H : 32,5 cm
SAINT LOUIS CRYSTAL FACTORY, VAL SAINT LAMBERT, BOHEME... Verzameling van achtenveertig karaffen, twee glazen en vier sifons waaronder glas en geslepen kristal, doorzichtig en gekleurd, zilveren lijsten, geëmailleerde en gegraveerde versieringen enz...
LAAT 19E EEUWS WERK IN DE SMAAK VAN THEODORE DECK Chinese vaas met draak in turkoois blauw geglazuurd keramiek H : 24 cm D : 10 cm
19E EEUWSE SCHOOL Portret van een vrouw olieverf op doek, vervaagd restauraties H: 64 cm B: 54 cm
19E EEUWSE SCHOOL Portret van Madame de Spirlet olieverf op doek lacune in het midden onderaan H: 118 cm B: 97 cm
WESTERWALD, 19E EEUW Paar oriëntalistische vazen in grijs en kobaltblauw steengoed H : 49,5 cm B : 29,5 cm
SAMSON, Parijs Veel met Chinese versiering in porselein bestaande uit vier vazen, drie dozen, twee borden (D19 cm). Sommige stukken ondertekend ongeval op de basis van de cilindrische doos en restauratie op de vaas met de hond van fô
VERMEREN COCHE, Eind 19e eeuw Paar kleine afgedekte potten van geëmailleerd porselein met groene, blauwe en rode weerhaakjes op een witte achtergrond, verrijkt met goud. Stempel van de vervaardiging onder één van de twee
19E EEUW Lot van 5 kopjes en hun onderkopjes in geëmailleerd porselein, verschillende merken. Een porseleinen zoutvaatje is bijgevoegd.
Achille VERTUNNI (1826 - 1897) Levendige scène met jonge matrozen en vulkaan olieverf op doek, gesigneerd en gesitueerd Roma linksonder kleine openingen H: 47 cm B: 93 cm
Edward Benjamin HERBERTE (act.1857 - 1893) De Vergadering olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder en datum onleesbaar ingekaderd H: 40 cm B: 57 cm
BELGIË, 19E EEUW Dertien dessertlepels en twaalf dessertvorkjes in zilver, versierd met het net en het wapenschild van de familie Monceau de Bergendal. Titelmerk Januskop en andere onleesbaar. Een zilveren missaal 800 met het wapenschild van de families du Monceau de Bergendal en Lambert Cortenbach(...)
WOLFERS, LEYSEN Huishoudset voor 12 personen in zilver 800 en 835 (van hetzelfde model) bestaande uit: 15 grote messen, 14 entremetmessen, 12 theelepels, 11 theelepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 15 grote vorken, 15 grote lepels, 14 entremetlepels, 13 entremetvorken, 8 serveerbladen. Er is een set(...)
NEDERLAND, EIND 19E EEUW Hanap bedekt met het wapen van koningin-gemaal Emma de Waldeck-Pyrmont in zilver. Titelmerk en zilversmidmerk van Kempen & Zonen (Voorschoten) H : 35 cm D : 14 cm Gewicht : 665 g
19E EEUWS WERK Lot van vier paar brillen en een theaterverrekijker twee brillen zijn van zilver, de verrekijker is gesigneerd KRAMER & Cie in Caïro, de ene is van verguld metaal en de andere van verzilverd metaal
CHRISTOFLE Set van verzilverd bestek verzilverd in een eikenhouten kist, bestaande uit 12 opdienstukken en 150 stukken bestek van Christofle, waaraan 43 stukken verzilverd bestek van Mills in Brussel zijn bevestigd. Bestek en koffer genummerd LV
WOLFERS, DELHEID, DUITSLAND, FRANKRIJK, GROOT-BRITTANNIË Zilver lot waaronder 1 paar kandelaars, 1 kop, 4 bekers, 1 theezeef, 1 theepot, 1 kop met steel, 1 kan, 2 kristallen en zilveren dozen, 1 schotel, 3 onderzetters, 2 glazen, 4 zoutvaatjes, 1 mand, 2 kleine bakjes, en 1 beker Gewicht : 3475 g(...)
BELGIË, EIND 19E EEUW Een zilveren en vergulde kruik en beker met handvaten in zilver en vermeil, garantiemerk op de ene, en A833 op de andere H : 13 cm (kom) D : 22 cm (kom) Gewicht : 532,7 g
BELGIË, DUITSLAND Zilver lot bestaande uit drie zilveren potten (waaronder WOLFERS), een mand van blauw glas (DUITSLAND) en twee zilveren schalen (WOLFERS) enkele deuken Gewicht : 1897 g bruto.
VANHAM, Brussel Dienblad met de wapens van de families Briey en Jacquier de Rosée in zilver 800. Ondertekend en gestempeld A800 B : 67 cm L : 41 cm Gewicht : 3500 g
DELHEID, 19e eeuw Elf zilveren soeplepels in zilver, genummerd BL. Titel, garantie en goudsmidstempel Gewicht : 515 g
PUIFORCAT Dessertservice voor 18 personen in zilver, goudsmidsteken en Mercuriuskop. In een doos van Hardy (Luik) Gewicht : 831 g
DELHEID Koffie set in zilver 800 bestaande uit een rond dienblad op voet, een koffiepot, een suikerpot en een melkkan. Goudsmid's keurmerk op elk stuk Gewicht : 1969 g
LAAT 19E EEUWS WERK Theetafel met kariatiden in gebeeldhouwd mahoniehout, sabotvoet, bovenblad en schoren versierd met dambordmarqueterie. Bijgevoegd is een foto van een gezin dat rond 1900 thee drinkt rond dit meubel H : 74 cm B : 80 cm Diepte : 60 cm
ROYAL WORCESTER Vase au dragon, 1884 vase en céramique émaillée série "patent metallic", cachet sous la base micros éclats H : 29 cm
BUITENLANDSE WERKZAAMHEDEN Houtsnip in zilver 800, gestempeld H : 16 cm B : 26 cm Diepte : 8 cm Gewicht : 470 g
OOSTENRIJK, EIND 19E - BEGIN 20E EEUW Stag en het Weense brons H: 32 cm B: 20 cm
OOSTENRIJK, EIND 19E - BEGIN 20E EEUW Twee honden in Wenen brons H: 4 cm B: 7 cm
VROEG 20E EEUWS WEENS WERK Een Vlaamse gaai en twee mussen set van drie sculpturen in Weens brons, waarvan één met het stempel van de fabriek Bergmann H : 11 cm B : 22 cm Diepte : 14 cm (gaai).
VISTA ALLEGRE (Portugal) Serie van acht + vier platen met vogels in polychroom geëmailleerd porselein, gesigneerd op de achterkant D : 26 cm en 21.
Vitrine voor verzamelaars in brons en verguld messing, met drie dikke glazen legplanken, schuifdeuren en spiegelachterwand H: 178 cm B: 140 cm Diepte: 35 cm
J. WERNER (School eind XIXe - begin XXe) Rand van de Schelde, avond effect pastel op papier, gesigneerd J. Werner rechtsonder ingelijst H: 15 cm B: 53 cm
Alfred BASTIEN (1873 - 1955) Compositie met een boeket en een beker olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder en medeondertekend op de achterzijde ingelijst, één restauratie H: 55 cm B: 40 cm
Félicien ROPS (1833 - 1898) Salomon of Parisine Manette, 1867 ets, aquatint en drogenaald. Wijding en signatuur in de plaat linksonder: aan MMrs. Edmond & Jules de Goncourt, naar Manette Salomon, Félicien Rops en rechtsonder: Paris 67 ingekaderd H: 58 cm B: 38 cm bij zicht.
Félix SAUTER (1881 - 1963) De schilder in de duinen olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder ingekaderd H: 50 cm B: 57 cm
Ernest & Robert ALTENLOH, eind 19e eeuw Paar verguld messing, geguillocheerd email en parelmoeren theaterverrekijkers in verguld messing, guilloche email en parelmoer. Zijden etui met spiegel (zijde beschadigd). l : 9 cm
BLACK FOREST WORK Berenkop gesneden in hout H: 28 cm D: 17 cm
Gustave DE BRUYN (1838 - 1916), Fives (Lille) Planter in groen en turkoois geglazuurd aardewerk, bestaande uit een bekken en een zuil, merk onder de voet H : 146 cm D : 40 cm
WERK ROND 1900, WAARSCHIJNLIJK VALLAURIS Plantenbak met hersenschimmen van ossenbloedrood geglazuurd aardewerk met groene strepen, bestaande uit een zadel, een dienblad en een waskom H : 123 cm D : 50 cm
LAAT 19E EEUWS WERK Plantenbak met saters en maenaden in groen geëmailleerd aardewerk met rood ossenbloed coulures, bestaande uit een bekken en zijn zuil ongevallen en scheuren H: 145 cm D: 46 cm
VILLEROY & BOCH, Mettlach Plantenbak met saterskoppen in turkoois geglazuurd aardewerk, merk onder de voet H : 165 cm
LAAT 19E EEUWS WERK, WAARSCHIJNLIJK ENGELS. IN DE SMAAK VAN BRETBY POTTERY Oriëntalistische plantenbak okergeel geglazuurde keramische plantenbak bestaande uit een schaal en een zadel gerestaureerde handgrepen H: 89 cm D: 33 cm
WERK ROND 1900, WAARSCHIJNLIJK VALLAURIS Paar grote plantenbakken op een rompzuil geglazuurd aardewerk ossenbloed rood en witte druppels chips en restauraties H: 155 cm D: 47 cm
Gustav Max STEVENS (1871 - 1946) Portret van een man (Tunesisch) olieverf op doek, gesigneerd rechts in het midden ingelijst H: 55 cm B: 33 cm
19E EEUWSE VOLKSKUNST De ladder van de brandweerman en zijn kar in geschilderd hout en metaal, met een trap voor de kapitein en een uitschuifbare zoldertrap voor demonstratie H: 44 cm B: 30 cm
MEESTERLIJK VAKMANSCHAP, 20E EEUW Kwartslag trap in gesneden mahonie H : 87 cm B : 58 cm Diepte : 45 cm
MEESTER HANDWERKSMAN, EIND 19E EEUW Wenteltrap in gebeeldhouwd gebeitst hout H: 43 cm D: 29 cm
Joseph WITTERWULGHE (1883 - 1967) Zwangerschap sculptuur in brons met zwart patina, gesigneerd. Houten basis H: 42 cm B: 25 cm
LUIK WERK Maagd en kind in houtsnijwerk. Monogram op de achterkant. Van de abdij van Val Dieu. H : 32 cm B : 10 cm
Henri STACQUET (1838 - 1906) Binnen scène gouache en aquarel, gesigneerd rechtsonder ingekaderd H: 59 cm B: 47 cm
VROEG 20E EEUWSE SCHOOL Portret van een vrouw, 1908 pastel, onleesbare signatuur rechtsonder en gedateerd ingekaderd H: 56 cm B: 44 cm
Constantin MEUNIER (1831 - 1905) Hoofd van een mijnwerker, bekend als Plaquette Taymans, 1904 bronzen bas-reliëf met goudbruine patina, gesigneerd rechtsonder H : 15 cm B : 19,5 cm
Isidore DE RUDDER (1855 - 1943) Op weg naar de Entente Bronzen bas-reliëf, gesigneerd linksonder en getiteld bovenaan. Bibliografie: ENGELEN Cor, MARX Mieke, La sculpture en Belgique, model afgebeeld op blz. 1109 ingelijst H: 30 cm B: 24 cm
CIRCA 1900 Lot van drie avondtasjes: één in zilver 800 gesigneerd Lekübe, één in verzilverd metaal met zijn geïntegreerd tasje en één tas-sluiting in Duits zilver 800. Gewicht: 581 g bruto.
Avondtas in zilveren maliënkolder (800), gemerkt MADELEINE op de sluiting met een versiering van bewerkte rozen Gewicht : 382 g
DE LAGE LANDEN, 1902 Ovale zilveren doos versierd met antieke scènes van een vertrek uit zee voor een kasteel en jachttaferelen rond de rand, garantie- en exportmerk H : 3 cm B : 14 cm Diepte : 6,5 cm Gewicht : 138 g
CIRCA 1900 Paar kristallen en zilveren metalen karaffen in kristal en verzilverd metaal, gestempeld Metal à la Reine één scharnier dat opnieuw moet worden bevestigd H: 28 cm "
NOORWEGEN, DUITSLAND, RUSLAND, ITALIË... Kleine set van zilver geëmailleerd zilver Gewicht : 133 g
20E EEUWS WERK Vier fazanten in zilver, stempels A835 en DEBOUVERT (?) H : 9 cm B : 19 cm Gewicht : 398 g
DELHEID Sauskom in zilver 835, goudsmid merk en titel. Een sauskom van hetzelfde model is verbonden met een kop, een mand, 6 kleine schelpvormige kopjes, een saupoudoir, twee mechanische peperpotten, een bel, een klaverbladkopje, een jampot, een onderzetter, veertien kommetjes en 4 kleine bakjes va(...)
19E EEUWS WERK Thee- en koffieservies in zilver bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot. Gemerkt met het hoofd van Minerva en het goudsmidsteken Paul MASSAT (actief tussen 1877 en 1885) Gewicht : 1464 g
JÜRST (Berlijn), eind 19e - begin 20e eeuw Spectaculair servies in verzilverd metaal, geslepen kristal en spiegel, versierd met herten onder palmbomen en voet versierd met zwijnenkoppen, inclusief een displaystandaard met één beker en vijf kleine verwijderbare, twee kommen op voet, twee manden en v(...)
Louis VUITTON, rue Scribe Hoedenkoffer N°191789, slot 022565, in geweven Monogram canvas, zijkant genummerd H.L. Randen, verstevigingen en hoek in zwart ijzer, sloten en gespen in verguld messing. Talrijke transport- en hotellabels. Scheurtje, handvat afgescheurd, sporen van vocht H: 45 cm B: 50 cm(...)
CHINA, EIND 19E EEUW Een paar olifant wierookbranders in brons en polychroom cloisonné-emaille De deksels ontbreken H: 26 cm B: 30 cm Diepte: 9 cm
CHINA, 20E EEUW Vijf cinnaber rode lak dozen sommige met polychroom cloisonné slotjes H: 9 cm B: 32 cm Diepte: 22 cm
BURMA, 20E EEUW Hsun-Ok doos gedraaid hout, bamboe, gelakt met geschilderde versiering H : 57 cm
BURMA, 20E EEUW Partij van tien beteldozen in rood gelakt hout met polychrome versiering. Twee doosdeksels zijn bevestigd enkele ontbrekende H: 19 cm (de grootste)
Juliette HALBART (1884 - 1962) Laagtij, 1907 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingelijst H: 20,5 cm B: 30,5 cm
Jules DE BRUYCKER (1870 - 1945) De Saint Denis poort in Parijs zwart-wit gravure, gesigneerd en genummerd 57/125 rechtsonder, getiteld linksonder ingekaderd H: 50 cm B: 59 cm
Arthur NAVEZ (1881-1931) Uitzicht op Watermaal-Bosvoorde olieverf op paneel, gesigneerd linksonder. Op de achterkant, etiket van de Grand Salon de Printemps ingelijst H: 35 cm B: 50 cm
Armand JAMAR (1870 - 1946) Venetië, 1922 potlood en aquarel, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingekaderd H: 31 cm B: 48 cm
Louis LONCIN (1875 - 1946) Landschap aan de rand van een bos olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder H: 50 cm B: 75 cm
EIND 19E - BEGIN 20E EEUWSE SCHOOL De correspondentie pastel, gesigneerd rechtsonder (onleesbaar) ingelijst H: 27 cm B: 23 cm te zien.
LOETZ, toegeschreven aan Grote Jugendstil waterkan gemaakt van iriserend glas met warm aangebrachte filamenten, gevat in een verguld metalen frame versierd met een jonge vrouw en gestileerde bloemen H: 53,5 cm D: 19 cm
DAUM, Nancy Saleron met merenlandschap in zuurgekoeld glas, gouden rand en grisaille versiering. Gesigneerd Daum # Nancy" in goud, onder de voet. H: 3,5 cm D: 4 cm
Marcel GOUPY (1886 - 1954) Kogelvaas in beige geasfalteerd glas op een transparante achtergrond, gestileerde baksteen-rode en zwart geëmailleerde versiering, gesigneerd onder de voet H : 14 cm B : 12 cm
Iriserend kristallen serveerset voor twaalf personen in iriserend kristal, waaronder 12 champagneglazen, 12 champagneflutes, 13 waterglazen, 13 rode wijnglazen, 13 witte wijnglazen
VILLEROY & BOCH Art Nouveau waterlelie dessertservies, circa 1900 in polychroom geglazuurd aardewerk, bestaande uit een schotel en negen borden, stempel van de maker onder elk stuk en nummer chips
Demeter Haralamb CHIPARUS (1886 - 1947), naar Jong meisje sculptuur in brons met donkerbruin patina, gesigneerd op het terras en gestempeld door de stichter. Zwart marmeren voet H : 34,5 cm
Claire Jeanne Roberte COLINET (1880 - 1950) na Jongleur sculptuur in brons met groen en gouden patina, marmeren voet portor H : 22 cm
VROEG 20E EEUWSE DUITSE SCHOOL Mannelijk naakt met een bal Sculptuur in brons met zwart patina en marmeren bol, marmeren voet portor. H : 57 cm B : 37 cm Diepte : 23 cm
WOLFERS Art Deco kaptafelset in zilver (800 en 835) inclusief twee penselen en een handgezicht. Merktekens op elk stuk
HARRIS & LAND, Sheffield Grote verzilverde serveerschaal en bel verzilverd, gegraveerd met een griffioen die een bal vasthoudt aan de ene kant en een poot die een klavertje vasthoudt aan de andere. Merktekens op elk stuk H: 45 cm B: 75 cm Diepte: 45 cm
PRATA REGENT (VS) Grote verzilverde waterkan en waskom in verzilverd metaal, gesigneerd onder elk H: 42 cm (ewer) D: 42 cm (basin)
20E EEUWS WERK Set van twee zilveren metalen kachels versierd met leeuwenkoppen in verzilverd metaal H: 38 cm en H: 40 cm
WISKEMAN Art Deco bestekset in verzilverd metaal waaronder: 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 vismessen, 12 visvorken, 12 entremetmessen, 12 entremetvorken, 11 dessertlepels, 12 gebaksvorkjes, 9 theelepels, 10 theelepels, 6 opscheplepels Een zilveren serveervork is bijgevoegd.
WISKEMANN Art Deco huishoudset van verzilverd metaal, in een kist bestaande uit: 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 messen, 12 visvorken, 11 vismessen, 11 fruitmessen, 12 theelepels, 10 ijslepels, 6 koffielepels, 7 gebaksvorkjes, 6 opscheplepels, 24 vorken van een soortgelijk model.
BOGOTA, COLOMBIA Thee- en koffieservies in zilver 900, waaronder een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkan, een suikerpot, een theezeefje en de voet ervan. Waarborgmerk en zilversmid GH l : 68 cm voor de lade Diepte : 36 cm Gewicht : 3600 g
Edward VINER, VINERS Ltd Zilveren theepot en melkkan in zilver, hallmark, briefdatum 1934, en goudsmidsteken. Een verzilverde koffiepot en een verzilverde beker zijn bijgevoegd. Gewicht: 721 g bruto.
VAN KEMPEN & BEGEER Art Deco beker in zilver 833, goudsmid merk en invoer merk H: 10 cm D: 32,5 cm
20E EEUWS WERK Set van drie klokken en twee warmers van verzilverd metaal, sommige zijn in reliëf en/of genummerd
SIMONET, Brussel Tafellamp in zilver 800 en geslepen kristal, keurmerk onder de voet H: 36 cm
DITMAR URBACH (Tsjecho-Slowakije) IJsbeer dienblad in polychroom geëmailleerd keramiek, stempel van de fabrikant onder de voet microchip op één oor H: 18 cm D: 22 cm
Ateliers Charles ROSEL Art Deco eetkamer, Circa 1920 waaronder een uitschuifbare tafel, zes stoelen met karmozijn fluwelen rugleuningen en zittingen, twee dressoirs met Estours groen marmeren bladen. Ondertekend
MULLER Frères, Lunéville Art Deco beker in rood en blauw gemarmerd glas met zilveren schilfers, zwart gepatineerd smeedijzeren voet. Ondertekend Muller Fres Lunéville op de punt H : 20 cm D : 30 cm
DAUM Nancy Grote vaas in dik doorzichtig glas, gesigneerd H : 25 cm B : 38 cm Diepte : 22 cm
VAL SAINT LAMBERT Belangrijk servies Sainte Hélène in wit en gekleurd kristal, waaronder: 27 champagneglazen, 27 rode wijnglazen, 23 groene witte wijnglazen, 16 heldere witte wijnglazen, 29 waterglazen en 14 kommen, 1 gebarsten karaf, en 1 grote glas
René LALIQUE (1860 - 1945) Avallon vaas, ook wel Vogels en druiven" genoemd, model gemaakt in 1927, in satijn en glanzend geperst glas. Gesigneerd Lalique France onder de voet. Bibliografie: Félix MARCILHAC, René Lalique - Catalogue raisonné de l'œuvre de verre, Les Éditions de l'Amateur, Parijs, 20(...)
SABINO Parijs, ETLING Verzameling van zeven persglazen in geperst gegoten glas waaronder een maagd, een eekhoorn, een konijn, een zwaan, een haan en twee karpers. Allemaal getekend kleine chips
VAL SAINT LAMBERT Set van zestien transparante en gekleurde geslepen kristallen wijnglazen in transparant en gekleurd geslepen kristal, waarvan 8 rode wijnglazen en 8 witte wijnglazen
VAL SAINT LAMBERT Serie van zes geslepen glazen in transparant en gekleurd geslepen kristal
Jean DUFY (1888 - 1964) Markttafereel, 1924 potlood op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder onder glas H: 28 cm B: 36 cm
Elsa SCHIAPARELLI naar een tekening van Salvador DALI (1904 - 1989) Poudrier Telefoon wijzerplaat, ontworpen in 1935 in verguld messing en ivoorkleurig email, binnenspiegel. Made in France merk D : 9 cm
Pablo PICASSO (1881 - 1973) naar Plaat uit de 156 serie litho in zwart-wit, gesigneerd en gedateerd in de plaat
Léon ZACK (1892 - 1980), toegeschreven aan Vrouw en kind olieverf op doek, apocriefe signatuur rechtsboven ingekaderd H: 82 cm B: 65 cm
Paul HAGEMANS (1884 - 1959) De fitting olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder ingekaderd H: 124 cm B: 80 cm
Auguste MAMBOUR (1896 - 1968) Jonge naakte vrouw zittend met haar armen achter haar rug, circa 1950 Olieverf op doek gemonteerd op karton, gesigneerd linksboven ingekaderd H: 48 cm B: 32 cm
André DAVID (1900 - 1983) Liggend vrouwelijk naakt olieverf op doek, gesigneerd linksonder ingekaderd H: 54 cm B: 86 cm
Jules JAMBERS (1863 - ?) De scalaren Gelakt houten paneel met polychroom gegraveerde versiering op zwarte achtergrond. Gesigneerd rechtsonder kleine beschadigingen aan de randen H: 38 cm B: 63 cm
ART DECO STIJL WERK Paar monumentale lampen van verguld metaal met gestileerde bloemdecoratie en doorschijnende synthetische glasplaat. Onderstellen: 115 x 48 x 48 cm Lampen: 83 x 37 cm
GULDSMEDSAKTIEBOGALET (GAB), Stockholm Paar zilveren kandelaars zilver, gestempeld en gedateerd 1950 H : 19,5 cm Gewicht : 674 g bruto, één van de twee is gewogen
M.C Hersey & Zoon, Londen Paar zilveren kandelaars zilver, goudsmid merk, controle merk en jaar U voor 1994. Geballast een kandelaar ontbreekt H: 12 cm D: 9,5 cm
Robert DETRIXHE (geboren 1935) Portretten van katten twee olieverfschilderijen op panelen, gesigneerd ingelijst H: 27 cm B: 33 cm
JAEGER LECOULTRE Klok met astrologische tekens in verguld messing, 8-daags uurwerk, wijzerplaat versierd met de tekens Boogschutter en Vissen, de zon, de maan en de sterren, gesigneerd Jaeger Lecoultre dragen H: 20 cm D: 19 cm
Siegfried TRILLHAASE (1892 - 1960) De executie, 1925 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingelijst H: 38 cm B: 45 cm
Oswald POREAU (1877 - 1955) Doel, 1920 olieverf op paneel, gesigneerd linksonder, medeondertekend, gesitueerd en gedateerd 15 augustus 1920" op de achterzijde. ingelijst H: 21 cm B: 32,5 cm
Euphrasie LOUTCHINSKY (1887 - 1974) Portret van een vrouw, Ibiza olieverf op doek, gesigneerd linksonder ingelijst H: 60 cm B: 50 cm
Paul MORRO (1925 - 2013) (Ingfried HENZE) Portret van een vrouw olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, medeondertekend op de achterzijde H: 60 cm B: 50 cm
Alfons van MEIRVENNE (Geboren in 1932) Twee vissen, 1962 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd rechtsonder ingekaderd H: 49 cm B: 60 cm
Simon VAN GELDEREN (1905 - 1986) Stadhuis en Grote Markt van Brussel olieverf op doek, gesigneerd linksonder ingekaderd H: 79 cm B: 64 cm
Danielle MOLINA (geboren 1939) Apothekerswinkel La Folmagerie, 1979 olieverf op isorel, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 79 ingekaderd H : 60,5 cm B : 49,5 cm
Christine SERVAIS (geboren in 1939) The Cattery, 1985 olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 12.85 ingelijst H: 40 cm B: 50 cm
Rudolf DE BRUIJN OUBOTER (1894 - 1983) Kubistische compositie aquarel, gesigneerd rechtsonder, gecontrasigneerd op de achterzijde en gesitueerd Amsterdam een traan, ingelijst H: 71 cm B: 45 cm
Olivier de SCHRIJVER (Geboren in 1958) Spiegel Hommage à Vasarely in polychrome spiegel, gesigneerd en genummerd 17/24 H : 147 cm B : 94 cm
Per HAMMARSTRÖM (geboren in 1954) Apple in groen geglazuurd aardewerk en houten steel, gesigneerd onder de voet H : 13,5 cm D : 12 cm
R. LAURENTI Paar ara- en kaketoe lampen, circa 1960 in polychroom geëmailleerd gips, gesigneerd onder de voet ongevallen en restauraties H: 45 cm
Arne JACOBSEN (1902 - 1971) voor STELTON Silenda ontbijtset, 1967 in roestvrij staal, met inbegrip van een koffiepot, een jampot, een melkkan, een suikerpot, twee dienbladen, een toasthouder. Allemaal gesigneerd en met uitgeversetiket
Jean DRATZ (1903 - 1967) Besneeuwd landschap in de Brabantse Ardennen, 1958 olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd linksonder ingelijst H: 40 cm B: 50 cm
Alain GENEAU (Geboren in 1935) Vroege ochtend olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, getiteld op achterzijde ingekaderd H: 65 cm B: 54 cm
Tjok DESSAUVAGE (Jacques, bekend als Tjok) (Geboren in 1948) Beeldhouwwerk van aardewerk, afgeknotte ogiefvorm, met gegraveerde versiering en baksteen en witte engobe, gesigneerd en gedateerd 2001 onder de voet H : 10 cm D : 11,5 cm
Mieke EVERAET (geboren in 1963) Beker in porselein met strepen in licht reliëf, gesigneerd onder de voet H : 5,5 cm D : 12 cm
Lieve BIJNENS (20ste - 21ste) Doos in raku-steengoed met witte, zwarte en rode slip, gesigneerd en gedateerd 90 onder de voet H : 13,5 cm B : 15,5 cm D : 9,5 cm
Christine FABRE (geboren in 1951) Afgedekte pot in celadon Raku steengoed met ingekraste versiering. Handvatten en greep in gevlochten koord. Handtekening met monogram op de zijkant H : 21 cm D : 21 cm
Lieve BIJNENS (20ste - 21ste) Drie schalen op voet in turkoois, zwart en wit geglazuurd aardewerk, gesigneerd en gedateerd onder elk H : 23 cm
Olivier de SCHRIJVER (Geboren in 1958) Jij en ik. teak en cognac leren bank, gesigneerd en genummerd 2/120 H : 70 cm B : 128 cm D : 90 cm
Olivier de SCHRIJVER (Geboren in 1958) Hollywood fauteuil en Los Angeles fauteuil in teakhout en cognac leer, gesigneerd en genummerd 10/120 (HWD) en 14/240 (LA) H : 70 cm B : 64 cm Diepte : 90 cm
Jean Lin DESCAMPS (geboren in 1934) Samenstelling, 2000 olieverf, gesigneerd rechtsonder ingelijst H: 14 cm B: 22 cm te zien
Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) Miroir Line en miroir noir, argenté et miroir sorcière, signé et numéroté 9/24 D : 90 cm
Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) Miroir spécial Olivier en miroir polychrome, signé et numéroté 17/24 H : 80 cm l : 80 cm
Jean BOGGIO (geboren in 1963) voor Les Héritiers Mirror The Waves, circa 1992 gipsen spiegel, uitgeversetiket op de achterkant kleine restauratie H: 32 cm B: 27 cm
EICHHOLTZ Hanglamp Hyères Murano glas en gepolijst nikkel structuur H: 55 cm D: 75 cm
EICHHOLTZ Murano hanglamp in Murano glas en gepolijst nikkel structuur H: 33 cm D: 50 cm
Tapijt uit de Kaukasus of Dagestan (?) Rode achtergrond, bloemen versiering, crème rand van bloemen tussen vlechten. Expert : Aymeric de Villelume (dragen) l : 121 cm L : 164 cm
Dagestan tapijt Witte achtergrond met palmbladeren, blauwe rand met medaillons en kammen tussen vlechten. Expert : Aymeric de Villelume (fijn geweven, goede staat) l : 112 cm L : 130 cm
Kirman tapijt Blauwe achtergrond, versiering van een rood medaillon, rand van bloemen en arabesken. Expert : Aymeric de Villelume l : 251 cm L : 361 cm
Shiraz tapijt Blauwe achtergrond met bloemen, versiering van drie medaillons afwisselend rood en crème, op een rode achtergrond in zigzag, meerdere randen. Expert : Aymeric de Villelume l : 150 cm L : 240 cm
Shiraz tapijt Zwarte achtergrond met vogels en bloemen, versiering van drie crèmekleurige medaillons, tomaatrode rand van krullen tussen vlechten. Expert : Aymeric de Villelume B : 162 cm L : 288 cm
Tabriz tapijt Middernachtblauwe achtergrond, paradijselijke levensboomdecoratie van bloeiende takken, dieren en vogels, rode rand van vogels en bloemen. Expert : Aymeric de Villelume (slijtage) l : 224 cm L : 320 cm
Turkmenistan tapijt Baksteenrode achtergrond, versiering van drie medaillons, ruitvormige rand. Expert : Aymeric de Villelume (dragen) l : 108 cm L : 148 cm
Heriz tapijt rode achtergrond versierd met bloeiende stengels rond een blauw en rood medaillon met een saffraangeel kruisvormig motief, blauwe rand van bloemen en eikenbladeren, tussen vlechtingen slijtage en vlekken H: 263 cm B: 380 cm
Tapijt, Kaukasus Blauwe achtergrond, versiering van stermedaillons en kammen, drievoudige vlechtrand. Expert : Aymeric de Villelume B : 104 cm L : 150 cm