428

BELGIË Set portretten van politici en leden van de koninklijke familie, sommige gesigneerd

BELGIË Set portretten van politici en leden van de koninklijke familie, sommige gesigneerd Waaronder: Luitenant-generaal Baron DONNY, foto van een olieverfportret uit 1916; Louis HYMANS foto gesigneerd en gedateerd 20 januari 1920; Auguste BEERNAERT, litho gegraveerd portret gedateerd 17 mei 1916 en gesigneerd door zijn weduwe; Baron de BORCHGRAVE, kabinetsfoto gesigneerd en gedateerd 15-4-1916; Maurice LIPPENS, gesigneerde foto; Emile DIGNEFFE, foto en handtekening, gedateerd 1928; Louis FRANCK, grootformaat foto, gesigneerd en gedateerd december 1920; Henri CARTON de TOURNAI, foto met handtekening op kartonnen drager en gedateerd 1948; Prins Karel van BELGIË, gesigneerde foto van 25 december 1923; Paul JANSON, foto op karton met de zending en handtekening van zijn zoon Paul-Emile JANSON, gedateerd juni 1916; Gaston PERIER, foto op kartonnen steun gesigneerd en gedateerd 1925;
We voegen enkele foto's toe van onbekende personen en enkele persfoto's van de koninklijke familie.
De meeste portretten zijn op karton bevestigd, sommige ingelijst.

180 €