427

FRANKRIJK, DUITSLAND, ENGELAND, ITALIË, POLEN, NEDERLAND, Set portretten van politici, sommige gesigneerd

FRANKRIJK, DUITSLAND, ENGELAND, ITALIË, POLEN, NEDERLAND, Set portretten van politici, sommige gesigneerd Waaronder: Paul DESCHANEL, prachtige foto (24x14 cm) op een gesigneerd karton en gedateerd 1922; Lord BARNHAM, foto met gesigneerd en gedateerd 1922 op het dragende karton; Paul DOUMER, reproductie van een foto, gesigneerd met een post aan de Société Belge d'Etudes et d'Expansion; Kolonel Pierre WEISS, fotografie; NORTON by MATTOZ, foto met handtekening op steunkarton; Hugh GIBSON, gesigneerde foto gedateerd 2-II-1928; F.H. VILLIERS, gedateerd 12 juli 1920 en gesigneerd op karton; George GRAHAME, foto op gesigneerde steun en gedateerd 14 maart 1921; André LEBON, foto op een groene kaart gesigneerd en gedateerd 1925; André TARDIEU, foto op een gesigneerd zilver karton; T. Folpansky (?) Minister van Polen, gesigneerde foto van 11.4.28; FRANCOIS-MARSAL, foto op karton gesigneerd en gedateerd 19/11/1927; Carlo DURAZZO, foto op karton gesigneerd en gedateerd 1 mei 1928;

We voegen enkele portretten van onbekende karakters toe.
Sommige ingelijst en onder glas