390

BELGIË EN BELGISCH CONGO, Lot onderscheidingen,

BELGIË EN BELGISCH CONGO, Veel onderscheidingen, Waaronder een staaf van 4: Victory Medal 1914-1918, Herdenkingsmedaille van de Oorlog 1914-1918 met drie staven aan het lint, Medal of the African Campaign 1914-1917, Congo Service Star type 1889; een balk van 5: Gouden Medaille in de Koninklijke Orde van de Leeuw, Gouden Medaille in de Orde van Leopold II, Croix de Guerre, IJzermedaille, Militaire Onderscheiding voor Anciënniteit met Monogram A met een kleine chevron aan het lint; Zilveren Medaille in de Koninklijke Orde van de Leeuw. Toegekend aan sergeant Arthur Fronville die deelnam aan de campagne van 1914-1917 in België en de campagne van 1917-1918 in Congo. Bijgevoegd zijn de vuurkaart, het militair boekje en 3 postkaarten gericht aan de ontvanger, twee gedateerd 1916 en één uit 1918 toen hij deel uitmaakte van de Force Publique in Boma in Belgisch Congo. Heel fraai tot prachtig. (10)

400 €