370

SPAANS NEDERLAND Set medailles

SPAANS NEDERLAND Set medailles (9), door Alexandre, 3 lood eenzijdig van de medaille van Jean-Baptiste Houwaert, waaronder 2 van de voorkant, 63mm, 64mm en een van de achterkant, 63mm; door J. Jonghelinck, Marguerite de Parma, 1567, eenzijdig in lood van rechts en eenzijdig in verguld brons van de achterzijde, 60mm (2), 31,12g, 23,80g; door J. Jonghelinck, Philippe de Montmorrency, eenzijdig du droit in brons, 1565, 63mm, 21.38g; anoniem (Jonghelinck?), Filips de Knappe, in blik, rev. Fortuin staat op een wereldbol, VIRTVTE ET CONSTANCIA, 40.46g, 53mm; eenzijdig in lood, anoniem, kaart van Vlaanderen en Brabant met de Schelde naar Antwerpen, 74mm, 58.03g; enkelzijdige tinnen medaille, anoniem, taverne podium, 67mm, 47.21g (Armand II, 211, 40; Armand II 240, 24; Armand, II, 136, 7; van Loon I, 75, 87, 240; Smolderen Jonghelinck, 42, 46, 56). HERKOMST: Dupriez. Latere lettertypes, meest doorboord, van fraai tot prachtig. (9)

800 €