SPAANSE NEDERLAND Antoine Perrenot de Granvelle, aartsbisschop van Mechelen (1561-1582)

Lotnummer #368
260 €

SPAANSE NEDERLAND Antoine Perrenot de Granvelle, Aartsbisschop van Mechelen (1561-1582) Medailles (3), brons, niet gesigneerd door J. Jonghelinck, 1561, 57mm, 43.28g, buste rechts met hoed, rev. Aeneas' schip in een storm, DURATE; in lood, niet gesigneerd door J. Jonghelinck, 57mm, 47.28g, buste met blote kop rechts, toeren. hetzelfde als de vorige; eenzijdig medaille, in blik, door J. Jonghelinck naar Compagni, 74mm, 58.96g, buste op de rechter blote kop, rev. soepel; medaille in blik of lood, niet gesigneerd door J. Jonghelinck, 61mm, 21.90g, buste rechts met hoed, rev. incus (van Loon, I, 56, 58). HERKOMST: Dupriez. Postume cast, de bronzen, gereinigd met kopergroen, twee andere doorbraken, meestal erg fraai. (4)