ITALIË Antonio di Puccio Pisano bekend als Pisanello

Lotnummer #342
220 €

ITALIË Antonio di Puccio Pisano dit Pisanello Medailles, brons (3), eenzijdig, John VIII Palaiologos, 235g, 100mm, schoongemaakt; in brons, Vittorino Ramboldoni da Feltre, 66mm, 116g; in brons, Don Inigo d'Avalos, 79mm, 94.03g (vgl. Armand I, 2, 1; Armand, I, 7, 20; Armand I, 8, 24). HERKOMST: Dupriez. postume casts, een doorbraak, fraai tot zeer fraai. (3)