329

FRANKRIJK, Reconstructie van de Brug Saint-Michel,

FRANKRIJK, Reconstructie van de Pont Saint-Michel, vergulde bronzen medaille, ongesigneerd, 1617, 44,19 g, 52 mm, lauré buste, gedrapeerd en slagschip van Lodewijk XIII aan de rechterkant, rev. zicht op de brug Saint-Michel; penning, in zilver, door Lorthior, ongedateerd, voor het huwelijk van Louis-Marie-Guy d'Aumont en Louise-Jeanne de Durfort de Duras, zilveren hoorn des overvloeds op de plak (Feu.5890), gemonteerd in papierpers, 36,76 g, 57 mm x 33 mm, met twee stoten aan de basis: Minerva's hoofd, J-boom G. Medaille, doorboord, schoongemaakt, enkele punten van kopergroen, bijna heel fraai; token, gepatineerd, erg fraai. (2)

50 €