FRANKRIJK Restauratie van spoorlijnen

Lotnummer #326
320 €

FRANKRIJK Restauratie van spoorlijnen Medaille, koper, door BOVY, 1842, 113mm, 635.2g, hoofd laurée aan de linkerkant, LOUIS PHILIPPE I KONING VAN DE FRANSEN, onder signatuur A.BOVY, rev. spoorwegen stralend in kruis rond een altaar bekroond door een allegorie van de spoorwegen en lancering Mercurius en Mars, DANT IGNOTAS MARTI NOVASQUE MERCURIO ALAS. WET VAN XI JUNI M.D. CCC. XLII. LOUIS PHILIPPE REGNANT, in de voorhoede: M.r TESTE MINISTRE DES TRAVAUX PUBLICS. M.r. LEGRAND SOUS-SECRETAIRE D'ETAT., signatuur A. BOVY FECIT, koperen kenmerken en scheepsboeg aan de rand (Moyaux 121 Collignon 1288). Met zijn houten kast die sporen van slijtage vertoont; medaille, groene sporen op de voorzijde, prachtig.