287

BELGIË Lot medailles en plaquettes

BELGIË Lot medailles en plaquettes waaronder Brunet, Union minière du Haut-Katanga, 1956; De Greef, Koloniaal Monument in Aarlen op 17 juni 1951 door de koloniale kring van Arlonnais; Demanet, 900 jaar geboorte van Godefroy de Bouillon 1961; Devreese (5), Auguste Beernaert; Jean Gody 1910; Goedheid regeert in harten 1910, Gustave Francotte - Wereldtentoonstelling van Luik 1905; C. de Burlet 1909; Tentoonstelling van Sint-Truiden 1907; Dubois, Grand Concours des Sciences et Industries, 1897; Dupuis, Baron Delbeke; Fisch, Jules de Burlet; Jourdain (2), graaf Visart van Bocarmé; Fernand Golenveaux; Mauquoy, graaf van Geloes en gravin van Lannoy; Vermeylen, Inhuldiging van het Orban monument in Luxemburg, 1903; Wissaert, Terugkeer uit Afrika van Prins Albert 1909; France, Prouvé, Comité d'alimentation du nord de la France, 1919; Portugal, Agro 89, enz. HERKOMST: Familie van een Belgische diplomaat. Sommige met kopergroen, erg fraai tot prachtig. (33)

220 €