270

BELGIË Lot medailles

BELGIË Lot medailles Militair thema, Baetes, Dank en Hulde van Antwerpen aan MEJ H. DUPONT voor werk van toewijding tijdens den oorlog 1914-1919 (in een doos); Canneel, Hommage aux héros de l'Yser Nieuport 1983; de Soete, HONOR PAX PATRIA toegekend aan A. VAN SPRANG 1938; Devreese, La cantine du soldat prisonnier Bruxelles, 1914-1915; Provinciaal Reddings- en Voedselcomité voor Brabant 1914-1919; Dubois, Nationaal Werk van Oorlogswezen; Hellaers (?), 3e LinieRegiment Oostende (in een geval); Jacobs, Leopold de Beer 1943; Van Dionant, Pierre Schellekens, bedenker van de Belgische toeristenluchtvaart; 50ste verjaardag van de Nationale Federatie van Strijders 1969; Nationaal werk van weeskinderen van de oorlog 1915-1940; Nationale Unie van Invalide Oorlogsofficieren in de heer F. De Loz 1947; Watermaal Bosvoorde in Van Ophem 1914-1918; Nationale Federatie van Vechters, 1914-1945 NAVO Luchtmacht dagen 1952, enz. Sommige schoongemaakt, zeer fraai tot prachtig (16).

210 €