BELGIË Eerste stratosferische vlucht

Lotnummer #260
150 €

BELGIË Eerste stratosferische vlucht plaquettes (2), in brons, door Demanet, 75 x 52 mm, 1931, gehechte bustes van Dr. Kipfer en Professor Piccard aan de linkerkant, rev. inschrijving in acht lijnen, F.N.R.S., Université Libre de Bruxelles. HERKOMST: Verzameling Antwerpen. Zeldzame, dunne klauwen, bijna prachtig tot prachtig. (2)