BELGIË Maritime Sporting Club

Lotnummer #250
240 €

BELGIUM Maritime Sporting Club plaquettes, in zilver (gestanst A op de rand) en brons, door Devreese, uitgereikt aan de heer Léon Dugaucquier, staande man met een lauwerkrans, rev. Maritime Sporting Club Opgericht in 1914 Staf van het International Maritime Agency S.A. Antwerp. HERKOMST: Verzameling Antwerpen. Wat klauwen, kleine puntjes kopergroen, bijna prachtig tot Prachtig. (2)