BELGIË Draadloze telegrafie

Lotnummer #242
250 €

BELGIË Draadloze telegrafie. plaquettes, in brons en zilverbrons, door De Bremaecker, 1910, 66 x 53mm, vrouw zittend aan een telegraafdraad, met een hand voor haar mond en de andere voor haar oor, rev. brandende fakkel die een lijst van genieën en helden verdeelt. HERKOMST: Verzameling Antwerpen. Streken en haarlijnen op zilverbrons, erg fraai tot prachtig. (2)