161

ITALIË, muntenlot

ITALIË Lot munten 5 Lire (3), 1875 M BN, 1879 R, 1927 R; 2 Lire, 1927 R FERT **; Lire (6), 1863 M BN waarde, 1863 M BN ECU (2), 1886 R, 1916 R, 1924 R 50 Centesimi, 1921 R; 20 Centesimi (9), 1863 T BN, 1894 R (2), 1894 KB, 19192 R, 1918 R, 1919 R overwinning, 1919 R zeshoek, 1922 R; 2 Centesimi, 1861 N; Lombardije, 5 Centesimi, 1822; Koninkrijk napoleon, 5 Lire, 1812 M; Sardinië, 5 Lire 1826 P Genua, 1837 P Genua, 1861 B Turijn; 5 Centesimi, 1826 Turijn; Toscane, 2 Lire, 1860; 5 Centesimi, 1859; Vaticaan, 20 Baiocchi, 1860-XV R; 10 Baiocchi, 1862-XVI R, 1/2 Baioccho (2), 1829-I R, 1851-V B; Soldo, 1867--XXI R; Lira, 1868-XXIII R, met San Marino, penning van 10 Centesimi, 1928 R, enz. HERKOMST: Verzameling Antwerpen. Gevarieerde staten, sommige schoongemaakt, van heel fraai tot bijna prachtig. (52)

350 €