ROME, Diocletianus (284-305),

Lotnummer #113
3300 €

ROME, Diocletianus (284-305), Aureus, 5.04g, hoofd laurée rechts, DIOCLETI ANVSPFAVG, rev. Jupiter die links een bliksemschicht vasthoudt en de scepter, IOVICO NSER VATAVGG, PROM bij de exergue (Cal.4473 (R2); C.221). HERKOMST: Dupriez. Zeer zeldzaam, vlekken op de rand, klauwen op de achterkant, zeer fraai tot bijna prachtig.