Resultaten : Erfenissen en eigendom Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 31 januari 2022 om 16 u

Maandag 31 januari 2021 om 16 u

Vrijdag 28 januari van 10:00 tot 18:00
Zaterdag 29 januari van 10:00 tot 18:00
Zondag 30 januari van 10:00 tot 18:00

Live bidding : Drouot.com

Covid19 - ZONDER PUBLIEK

73

Desserte

TRAVAIL DE STYLE LOUIS XVI
Desserte

en acajou et placage d'acajou, galeries ajourées en laiton doré, plateau supérieur de marbre blanc et deux entretoises
un manque de placage en ceinture au dos H : 92 cm l : 69 cm Profondeur : 51 cm