Resultaten : Erfenissen en eigendom Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 31 januari 2022 om 16 u

Maandag 31 januari 2021 om 16 u

Vrijdag 28 januari van 10:00 tot 18:00
Zaterdag 29 januari van 10:00 tot 18:00
Zondag 30 januari van 10:00 tot 18:00

Live bidding : Drouot.com

Covid19 - ZONDER PUBLIEK

Pendule

Lotnummer #267

TRAVAIL XIXE Pendule En albâtre et bronze doré, cadran émaillé blanc à chiffres romains signé Ed. Benard à Nangis. H : 40 cm l : 30 cm L : 15 cm