Hammerprijzen : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 8 februari 2021 om 16u

Maandag 8 februari 2021 om 16 u

Donderdag 4 februari van 14:00 tot 18:00
Vrijdag 5 februari van 10:00 tot 18:00
Zaterdag 6 februari van 10:00 tot 18:00
Zondag 7 februari van 10:00 tot 18:00

136

Travail italien

Table basse Arlequin et Polichinelle
En bois sculpté, doré, argenté et polychrome figurant les deux personnages de la Commedia dell Arte et leurs attributs, plateau en marbre blanc incrusté de laiton. Accidents au plateau
Hauteur (cm) : 51 Largeur (cm) : 140 Longueur (cm) : 54

460 €