Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten : België, Frankrijk en Oostenrijk
Maandag 15 juni 2020 om 19 u

Maandag 15 juni 2020 om 19 u

GESLOTEN DEUREN, GEEN PUBLIEK IN DE ZAAL

PREVIEW IN UKKEL

Alleen maar op afspraak via onze website :

https://haynault.simplybook.it/v2/#book/service/4/count/1/

220

Venitiaans werk, eerste helft van de XVIIIe eeuw

Zeldzame spiegel
Rechthoekig in gesculpteerd, beschilderd en verguld hout, met een decor van inlegwerk van parelmoer en spiegelglas.
Beschadigingen.Referenties van gekende voorbeelden: Verkoop kavel 163 op 15 november 2013, Piasa, Parijs. - Verkoop van kavel 24 op 10 juni 2004, Christie's London. - Verkoop kavel 60 op 15 december 2014 Artcurial, Parijs.
Bibliografie : - Hans HUTH, Lacquer of the west, Chicago, 1971, fig 103-104. - Clara SANTINI, Mille mobili veneti, 2002, Vol. III, paginas 245-246, N°423. - Graham CHILD, World mirrors, London, 1990, pagina 261 N°548 Het Museo Civico di Storia e Arte de Trieste en de National Gallery in Praag bezitten varianten.
103 x 80,5 cm

3000 €