Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten : België, Frankrijk en Oostenrijk
Maandag 15 juni 2020 om 19 u

Maandag 15 juni 2020 om 19 u

GESLOTEN DEUREN, GEEN PUBLIEK IN DE ZAAL

PREVIEW IN UKKEL

Alleen maar op afspraak via onze website :

https://haynault.simplybook.it/v2/#book/service/4/count/1/

152

Periode einde XVIIIe eeuw

Lodewijk XVI portaalklok
In wit en zwart marmer, met een decor in verguld brons met bloemen. Slinger in de vorm van een zon. Wijzerplaat in wit email en wijzer met lelie.

45 x 29,5 x 10,5 cm

550 €