Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten : België, Frankrijk en Oostenrijk
Maandag 15 juni 2020 om 19 u

Maandag 15 juni 2020 om 19 u

GESLOTEN DEUREN, GEEN PUBLIEK IN DE ZAAL

PREVIEW IN UKKEL

Alleen maar op afspraak via onze website :

https://haynault.simplybook.it/v2/#book/service/4/count/1/

151

Werk van het einde van de XVIIIe eeuw - Begin XIXe eeuw

Klok met Vestaalse maagd
Klok in brons en wit marmer, versierd aan drie kanten met plaques in verguld brons met een decor van allegorIën van de liefde met Cupido en Venus. Sokkel in zwart marmer. Geëmailleerde witte wijzerplaat gesigneerd « J. Lefebvre Caters à Tournay ». Bovenaan, een bronzen sculptuur met donkergroene patina met de priesteres voor haar heilige vuurschaal in wit marmer.

66 x 21 x 21 cm

9200 €