Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten : België, Frankrijk en Oostenrijk
Maandag 15 juni 2020 om 19 u

Maandag 15 juni 2020 om 19 u

GESLOTEN DEUREN, GEEN PUBLIEK IN DE ZAAL

PREVIEW IN UKKEL

Alleen maar op afspraak via onze website :

https://haynault.simplybook.it/v2/#book/service/4/count/1/

102

Bernhard HOETGER (1874 - 1949)

De steenkooldrager
Sculptuur in brons met een goudbruine patina, sokkel in gesculpteerde notelaar en lantaarn in gepatineerd hout. Gesigneerd op de basis B. Hoetger en gesitueerd Paris. Merk Made in France onder de basis.
Kleine beschadiging aan de houten sokkel achteraan.
Bernhard Hoetger, Catalogue de l’exposition au musée Paula Modersohn-Becker, Brême, 1998, model op pagina 9 N°2.
33 x 15 x 14 cm

1500 €