Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag  16 maart van 10 u tot 16 u

Almaric WALTER (1870 - 1959) en Henri BERGE (1870 - 1937)

Lotnummer #98
500 €

Bonbonnière met vlinders In polychrome glaspasta, eivormig met een decor in hoogreliëf met vlinders en bloemen. Gesigneerd op het deksel en op de doos. Een scherf aan het deksel, gebarsten en gerestaureerd deksel. H : 14 cm, D : 11 cm