Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag  16 maart van 10 u tot 16 u

Frans werk van het begin van de XIXe eeuw

Lotnummer #51
600 €

De ridder Bayard Klok in verguld brons met de ridder die een Mézières kaart toont. Onder de wijzerplaat, inscriptie: "Il n’y a point de place faible là où il y a des gens de bien pour la défendre". Twee blazoenen met de wapens van de ridder omgeven een scène met de ridder voor François Ier. Eén beschadiging aan de rechterduim. Kleine scherven aan de emaillen wijzerplaat. 43 x 32 x 14 cm