Maandag 16 maart 2020 om 19 u
Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag 16 maart van 10 u tot 16 u
Italiaanse school van de XIXe eeuw
Veduta: Zicht op Venetië
Aquarel op papier.
Onder glas en passe-partout in een vergulde houten kader. Niet uit kader gehaald.
10,5 x 14,5 cm