Maandag 16 maart 2020 om 19 u
Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag 16 maart van 10 u tot 16 u
School van de XVIIIe eeuw
De lectuur
Ets op geaquarelleerde achtergrond, broderie, zijde, brocaat, muslin en zilverdraden. In een gesculpteerde houten kader, verguld en zwart getint.
35 x 27 cm