Maandag 16 maart 2020 om 19 u
Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag 16 maart van 10 u tot 16 u
Hollandse school van de XVIIIe eeuw
Portret van Christiaan van Benthem
Olie op doek. Christiaan van Benthem was kapitein bij de Generale Staten, overleden in 1672 tijdens een slag tegen de Fransen in Utrecht. Hij was de zoon van Godfried van Benthem en Maria Tengnagel. Hij trouwde met Anna Carpenter en was de vader van Anna-Martina van Benthem (1700-1793), die in 1725 trouwde met Christoffel van den Bergh (1702).
Verdoekt.
67,5 x 54,5 cm