Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag  16 maart van 10 u tot 16 u

Niki DE SAINT PHALLE (1930 - 2002)

Lotnummer #181
500 €

Ik hou van je, 1971 Kleuren lithografie. Gesigneerd en genummerd beneden links 192/200. Ingekaderd. 50 x 63 cm (op zicht)