Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag  16 maart van 10 u tot 16 u

14

Dio Claudio BEISSONAT, Italië, tweede helft van de XVIIe eeuw, Toegeschreven aan

Madonna met kind
Sculptuur in ivoor, parelmoer, kalksteen en sokkel in marmer met de Maagd Maria omgeven door putti op een wolk. In doos.
Verschillende beschadigingen en restauraties.

34 x 16 x 8 cm

3600 €