Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag  16 maart van 10 u tot 16 u

Dio Claudio BEISSONAT, Italië, tweede helft van de XVIIe eeuw, Toegeschreven aan

Lotnummer #14
3600 €

Madonna met kind Sculptuur in ivoor, parelmoer, kalksteen en sokkel in marmer met de Maagd Maria omgeven door putti op een wolk. In doos. Verschillende beschadigingen en restauraties. 34 x 16 x 8 cm