Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Maandag 16 maart 2020 om 19 u

Vrijdag 13 maart van 10 u tot 20 u
Zaterdag 14 maart GEEN PREVIEW
Zondag 15 maart GEEN PREVIEW
Maandag  16 maart van 10 u tot 16 u

122

Charles DESPIAU (1874-1946) en Jean MAYODON (1893-1967), Toegeschreven aan

Buste van een jonge vrouw
In vergulde geëmailleerd aardewerk. Niet gesigneerd.
Kleine beschadigingen aan het email.

33 x 23 x 25 cm

2400 €