Juwelen en zilverwerk - VEILING VAN 28 MAART UITGESTELD TOT 19 MAI
Dinsdag 19 MAI 2020 om 18 u : GESLOTEN DEUREN, GEEN PUBLIEK IN DE ZAAL
VERKOOP IN SINT-PIETERS-WOLUWE
Charles Thielemanslaan 44
1150 Brussel
PREVIEW IN SINT-PIETERS-WOLUWE :
Alleen maar op afspraak via onze website :
https://haynault.simplybook.it/v2/#book
Laure Dorchy: laured@haynault.be
LB?
Paar manchetarmbanden
In onbuigbaar zilver opengewerkt met motieven. De ene is versierd met een centaur, met een opgerolde slang, een palmboom en een cypres, gedateerd 68 en gemonogrammeerd LB. De andere versierd met 2 boten (sporen van laswerk), gegraveerd LB.
Afm: 5,5x5 cm Bruto gewicht: 124 g en 98,3 g