54

Commode sauteuse in Lodewijk XV stijl

In inlegwerk met een bloemendecor en ornamenten in verguld brons. Blad in marmer. Kleine beschadigingen in het fineer en oude beschadiging aan het marmer

92 x 112 x 56 cm

508 / 508 €