Vlaanderen, XVIe eeuw

Lotnummer #3
1016 / 1016 €

Heilige Maria Magdalena (?) Sculptuur in fijn gesneden en gepolychromeerd hout. Waarschijnlijk afkomstig van een calvarie (één kant is niet gesculpteerd). Overschilderingen, beschadigingen. 52,5 x 18 x 11 cm