Jean François LELEU (1729 - 1807), meesterschap in 1764.

Lotnummer #29
1270 / 1270 €

Bijzettafel In mahoniehout, mahoniefineer, (latere) spiegels en verguld brons. Tweemaal gemerkt Leleu en twee merken JME. Gepiqueerde spiegels, marmer vroeger gerestaureerd op één hoek 98 x 134 x 57 cm