29

Jean François LELEU (1729 - 1807), meesterschap in 1764.

Bijzettafel
In mahoniehout, mahoniefineer, (latere) spiegels en verguld brons. Tweemaal gemerkt Leleu en twee merken JME. Gepiqueerde spiegels, marmer vroeger gerestaureerd op één hoek

98 x 134 x 57 cm

1270 / 1270 €