Hugo PAUWELS (1955)

Lotnummer #216
508 / 508 €

Abstracte compositie Olie op doek gesigneerd en gedateerd 'H. Pauwels' beneden rechts. Onleesbare datum. In een houten kader. 120 x 170 cm