16

Werk van de XVIIIe eeuw

Lodewijk XV commode
In grafvorm met fineer met drie laden op drie rijen. Zeer rijk decor in verguld brons. Rood marmer met grijze en witte aders (later). Restauraties

92 x 135 x 66 cm

3810 / 3810 €