Louis ICART (1888-1950)

Lotnummer #115
254 / 254 €

Grappes (1920). Opgehoogde ets. Gesigneerd in de marge. Draagt het nummer 232. In een kader van Art Decostijl in de smaak van Groult of Ruhlmann. Vochtsporen. 39,5 x 28 cm