G. MARTON, Belgische school van de Xxe eeuw

Lotnummer #113
191 / 191 €

Buste van een jonge vrouw Sculptuur in gepatineerd gips. Op de achterzijde gesigneerd G. Marton, genummerd en merk made in Belgium. Sokkel in marmer. Een kleine beschadiging aan de basis 20 x 14 x 12 cm