Henri PAILLER (1876-1954)

Lotnummer #104
508 / 508 €

Landschap en dorpsgezicht van Any les… Groep van twee oliverfschilderijen op paneel. Beneden links gesigneerd, eentje gesitueerd en gedateerd 1899. Opmerking: Henri Pailler is een Franse postimpressionistische schilder, leerling van Léon Bonnat en deel van de School van Crozant. 23,5 x 32,2cm